Czas i koszty dostawy
 
 
Jaki jest koszt i czas dostawy ?

 

Koszt dostawy
Jest uzależniony od sposobu dostawy oraz rodzaju płatności. Całe zamówienie wysyłamy w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

  Sposób dostawy Przedpłata Płatność za pobraniem czas dostawy

  Paczkomat Inpost 

12,99 zł 16,99 zł 24h

DPD Pickup Punkt

12,00 zł - 24h

 Kurier DPD

13,00 zł 18,00zł 24h
    Przesyłka krajowa GRATIS przy zamówieniu od 200zł 24h
    Przesyłka zagraniczna do UE 65,00zł - 3-5 dni
 
Przesyłki kurierskie oraz pocztowe dostarczane są w dni robocze PN-PT. Przesyłki realizowane przez Inpost - Paczkomat, doręczane są również w soboty.
Przesyłka zagraniczna do UE obowiązuje w krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Holandia, Słowacja, Litwa, Luksemburg, Włochy.
Przed odbiorem osobistym należy skontaktować się ze sklepem w celu umówienia się. Na miejscu istnieje możliwość płatności kartą kredytową.
 
 
 
Czas dostawy
Zamówienia złożone w sklepie są automatycznie przyjmowane ze statusem "oczekujące", które następnie w ciągu 24 godzin są przez pracownika przyjmowane do realizacji wraz ze statusem "w realizacji". W większości przypadków zamówienie takie jest realizowane (tzn. spakowane i wysłane) w ciągu tych 24h. 
W wyjątkowych przypadkach sklep internetowy zastrzega sobie termin realizacji zamówienia do 3 dni roboczych, o czym kupujący zostanie poinformowany.
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl