Czas i koszty dostawy
 
 
Jaki jest koszt i czas dostawy ?

 

Koszt dostawy
Jest uzależniony od sposobu dostawy oraz rodzaju płatności. Całe zamówienie wysyłamy w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

  Sposób dostawy Przedpłata Płatność za pobraniem czas dostawy

  Paczkomat Inpost 

12,99 zł 16,99 zł 24h

 Kurier DPD

13,00 zł 18,00zł 24h
    Przesyłka krajowa GRATIS przy zamówieniu od 200zł 24h
    Przesyłka zagraniczna do UE 65,00zł - 3-5 dni
 
Przesyłki kurierskie oraz pocztowe dostarczane są w dni robocze PN-PT. Przesyłki realizowane przez Inpost - Paczkomat, doręczane są również w soboty.
Przesyłka zagraniczna do UE obowiązuje w krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Niemcy, Holandia, Słowacja, Litwa, Luksemburg, Włochy.
Przed odbiorem osobistym należy skontaktować się ze sklepem w celu umówienia się. Na miejscu istnieje możliwość płatności kartą kredytową.
 
 
 
Czas dostawy
Zamówienia złożone w sklepie są automatycznie przyjmowane ze statusem "oczekujące", które następnie w ciągu 24 godzin są przez pracownika przyjmowane do realizacji wraz ze statusem "w realizacji". W większości przypadków zamówienie takie jest realizowane (tzn. spakowane i wysłane) w ciągu tych 24h. 
W wyjątkowych przypadkach sklep internetowy zastrzega sobie termin realizacji zamówienia do 3 dni roboczych, o czym kupujący zostanie poinformowany.
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl